PRŮBĚH ZAKÁZKY..

Průběh zakázky

  • Poptávka. Pro zadání poptávky prosíme využijte náš poptávkový formulář. Jedině tímto způsobem se poptávka zařadí do systému a my od Vás obdržíme dostatek potřebných informací.
  • Do 3 pracovních dnů se Vám ozveme. Mezitím se Vaše poptávka už zpracovává.
  • V co nejkratším termínu (standardně 3 až 5 pracovních dnů) Vám zdarma zašleme startovní návrh s cenovou nabídkou.
  • Po obdržení návrhu, cenové nabídky a konzultaci už víte, zda s námi chcete dále spolupracovat.

Pokud ne, mrzí nás to. Přesto děkujeme za poptávku a přejeme šťastnou ruku při výběru jiného dodavatele.

  • Pokud ano, jsme moc rádi a těšíme se na spolupráci. V tuto chvíli Vám vystavíme fakturu na vratnou zálohu 5000 Kč. Po uhrazení této částky můžeme vytvořit několik dalších verzí návrhu, případně návrh instalací, a to ještě před uzavřením smlouvy o dílo. V případě uzavření smlouvy o dílo bude uhrazená částka odečtena z celkové ceny zakázky. Společnými silami posouváme návrh k dokonalosti : ) Opět přichází na řadu rozhodnutí, zda s námi chcete dále spolupracovat.

Pokud ne, mrzí nás to. Přesto děkujeme za poptávku a přejeme šťastnou ruku při výběru jiného dodavatele. Uhrazenou částku si necháváme jako kompenzaci času a předaných výstupů.

  • Pokud ano, moc Vám děkujeme za důvěru, budeme se snažit ji nezklamat - ladíme smlouvu a podepisujeme.
  • Termín dodání je standardně 2 měsíce od podpisu smlouvy (příplatkové pracovní desky a lakovaná dvířka = prodloužení termínu dodání o 1 měsíc). Samotná montáž nábytku trvá většinou 1 až 3 dny - dle rozsahu prací (u příplatkových pracovních desek teprve přichází na řadu jejich zaměření, dodání desek právě za cca 1 měsíc). Předání díla a rámcové uživatelské zaškolení probíhá standardně hned po dokončení montáže.