KUCHYNĚ A SKŘÍNĚ

Výroba kuchyní - naše standardy

Pracujeme s korpusovými dílci vyrobenými společností Trachea, a.s., a to pro nadstandardní kvalitu výroby na špičkových strojích a rychlost dodání připravených dílců převyšující možnosti mnohých jiných dodavatelů.

Základní dílce z LTD o síle 18 mm v různých dekorech jsou ohraněny 1 mm tlustou ABS hranou lepenou PUR technologií, což dává našim korpusům nadstandardní odolnost proti otlučení hran a vniknutí vlhkosti.

Rozměrová dimenzovatelnost korpusů je ve všech třech směrech (šířka, výška, hloubka) po 1 mm.

Jako ideální systémové řešení s korpusy nabízíme a doporučujeme dvířka Trachea, a to opět pro jejich kvalitní provedení a rychlé dodání. Konkrétně nabízíme dvířka v provedení: lamino, fólie, akryl, lak, masiv, Softixx, Vetrixx. Avšak na přání zákazníka dodáme jakákoliv dvířka dostupná na českém trhu.

Do našich kuchyní používáme výhradně kování Blum se zárukou po celou životnost nábytku.

Konkrétně výsuvy Blum TANDEMBOX Antaro M/D, 500 mm, 30 kg, šedá/bílá

Výklopy Blum Aventos HK top, HF, HS, HL

Panty Blum Clip top Blumotion

U dalších částí kuchyně jako jsou pracovní desky, úchytky, spotřebiče, dřez, baterie a další vybavení jsme schopni reagovat na jakékoliv Vaše přání.

Stejně tak u ostatního nábytku do Vašeho domu či bytu - prvky, které přímo neděláme, dokážeme zajistit u kolegů tak, aby v případě potřeby k sobě vše ladilo.


3D návrhy a kalkulace

Návrhy, a to včetně panoramatických, vytváříme v programu PRO100 za pomoci KRAY renderu. Startovní návrh (bez kót) a jeho první úprava jsou zdarma. Za každou další úpravu si účtujeme 500 Kč včetně DPH, což neplatí v případě, že se rozhodnete být naším zákazníkem a dojde k uzavření smlouvy. I po uzavření smlouvy je prostor návrh kuchyně doladit formou dodatků ke smlouvě. Tento přístup jsme zvolili proto, abychom se mohli věnovat přednostně našim zákazníkům : )

Se startovním návrhem obdržíte i srovnávací kalkulaci, ve které porovnáváme 7 variant provedení dvířek (lamino, fólie, akryl, lak, masiv, Softixx a Vetrixx), takže hned víte, v jakých cenových relacích se bude Vámi preferované provedení rámcově pohybovat.

Samotné kalkulace a konkurenční nabídky jsou zdarma. 

Příklady návrhů..

Návrh vs. realita


Něco málo z realizací..