— KUCHYNĚ A SKŘÍNĚ —

3D návrhy

Návrhy vytváříme v programu PRO100 za pomoci KRAY renderu. První návrh a návrhy v rámci zakázky jsou zdarma.

V případě zájmu o samotný návrh bez realizace si účtujeme 5000 Kč s DPH. Kalkulace a konkurenční nabídky jsou zdarma. Podrobnější informace o návrzích uvádíme níže..

Sortiment

Jsme autorizované studio firmy Trachea, výrobce nábytkových dvířek a korpusů. Kromě kuchyní a ostatního nábytku jsme i v oblasti spotřebičů, dřezů, kuchyňských baterií, odpadkových košů a příborníků schopni reagovat na jakékoli Vaše přání. 

Výroba a montáž

Nabízíme korpusy připravované na CNC s ABS hranami tl. 1 mm lepenými PUR technologií. Korpusy kolíkujeme a lepíme. Pro milovníky dřeva zajistíme nábytek kompletně z masivu. Používáme výhradně tlumené kování značky Blum včetně šuplíků s plným výsuvem. Zafrézované LED osvětlení je u nás standard.

Trachea podrobně

Kování Blum

3D návrhy

Startovní návrh formou panorama je tvořen na základě obdržených informací a požadavků od zákazníka. Kromě vizuálního náhledu slouží k zjištění cenových hladin, ve kterých se rámcově budeme pohybovat. Ve srovnávací kalkulaci porovnáváme 7 variant provedení dvířek (lamino, fólie, akryl, lak, masiv, nano Softixx a organické sklo Vetrixx), takže hned víte, v jakých cenových relacích se bude Vámi preferované provedení pohybovat. Věříme, že poměr mezi cenou a kvalitou máme nastaven velmi vstřícně, přesto nejlevnější zřejmě nebudeme. Díky spolupráci s firmou Trachea dodáváme vysoce kvalitní výrobky za ceny střední třídy.

První návrh a kalkulace jsou nezávazné a zdarma.

Se změnami návrhu se samozřejmě počítá, jen je potřeba brát v potaz, že změnou několika detailů se cenová hladina razantním způsobem nezmění, takže pokud ceny ve srovnávací kalkulaci nevyhovují, pravděpodobně nebudou vyhovovat i nadále.

Ukázka startovního návrhu:

Pokročilé návrhy už jsou tvořeny s předpokladem, že cenové hladiny jsou akceptované a dojde k realizaci zakázky. Případné změny cen, a to oběma směry, vždy odpovídají provedeným změnám.

Pokud by v rámci pokročilého návrhu nakonec nedošlo k realizaci zakázky, účtujeme si zpětně jako kompenzaci času a know-how 5000 Kč s DPH. "Vydělávat" na návrzích není naší prioritou, věříme, že naše nabídka bude pro Vás tou nejlepší a k žádné kompenzaci nebude muset dojít : )

Toto (pro někoho možná odrazující) opatření volíme proto, abychom se mohli maximálně věnovat našim zákazníkům.

Ukázky pokročilých návrhů: