KUCHYNĚ A SKŘÍNĚ

Výroba kuchyní - naše standardy

Pracujeme s korpusovými dílci vyrobenými společností Trachea, a.s., a to pro nadstandardní kvalitu výroby na špičkových strojích a rychlost dodání připravených dílců převyšující možnosti mnohých jiných dodavatelů.

Základní dílce z LTD o síle 18 mm v různých dekorech jsou ohraněny 1 mm tlustou ABS hranou lepenou PUR technologií, což dává našim korpusům nadstandardní odolnost proti otlučení hran a vniknutí vlhkosti.

Rozměrová dimenzovatelnost korpusů je ve všech třech směrech (šířka, výška, hloubka) po 1 mm.

Jako ideální systémové řešení s korpusy nabízíme a doporučujeme dvířka Trachea, a to opět pro jejich kvalitní provedení a rychlé dodání. Konkrétně nabízíme dvířka v provedení: lamino, fólie, akryl, lak, masiv, Softixx, Vetrixx. Avšak na přání zákazníka dodáme jakákoliv dvířka dostupná na českém trhu.

Pro více informací klikněte na logo..

Do našich kuchyní používáme výhradně kování Blum se zárukou po celou životnost nábytku.

Konkrétně výsuvy Blum TANDEMBOX Antaro M / D s hliníkovým zásuvným prvkem, 500 mm, 30 kg, šedá/bílá, s šedou protiskluzovou podložkou

Výklopy Blum Aventos HK top, HF, HS, HL

Panty Blum Clip top Blumotion

Pro více informací klikněte na logo.. 

U dalších částí kuchyně jako jsou pracovní desky, úchytky, spotřebiče, dřez, baterie a další vybavení jsme schopni reagovat na jakékoliv Vaše přání.

Stejně tak u ostatního nábytku do Vašeho domu či bytu - prvky, které přímo neděláme, dokážeme zajistit u kolegů tak, aby v případě potřeby k sobě vše ladilo.


3D návrhy a kalkulace

Návrhy, a to včetně panoramatických, vytváříme v programu PRO100 za pomoci KRAY renderu. Startovní návrh (bez kót) a jeho první úprava jsou zdarma. Za každou další úpravu si účtujeme 500 Kč včetně DPH, což neplatí v případě, že se rozhodnete být naším zákazníkem a dojde k uzavření smlouvy. I po uzavření smlouvy je prostor návrh kuchyně doladit formou dodatků ke smlouvě. Tento přístup jsme zvolili proto, abychom se mohli věnovat přednostně našim zákazníkům : )

Se startovním návrhem obdržíte i srovnávací kalkulaci, ve které porovnáváme 7 variant provedení dvířek (lamino, fólie, akryl, lak, masiv, Softixx a Vetrixx), takže hned víte, v jakých cenových relacích se bude Vámi preferované provedení rámcově pohybovat.

Samotné kalkulace a konkurenční nabídky jsou zdarma. 

Příklady návrhů..

Návrh vs. realita


Něco málo z realizací..